Zamknij
PILNE!

Dodaj komentarz

Pożegnanie Piety Skrzatuskiej

Tomasz Jasyk Tomasz Jasyk 19:29, 15.12.2024 Aktualizacja: 19:17, 21.10.2025
Skomentuj Pożegnanie Piety Skrzatuskiej Zdjęcie: Tomasz Jasyk [Magazyn Drawski]

Pieta Skrzatuska (Kopia figury Skrzatuskiej Matki Boskiej Bolesnej) w dniu dzisiejszym została uroczyście pożegnana przez wiernych w Parafii Świętego Pawła Apostoła w Drawsku Pomorskim.  To była ostatnia parafia w dekanacie drawskim gdzie Pieta Skrzatuska nawiedziła wiernych.

Warto przypomnieć że figura Matki Bożej Bolesnej swoją podróż po dekanacie drawskim rozpoczęła również w Drawsku Pomorskim od Parafii Zmartwychwstania Pana Naszego Jezusa Chrystusa na początku listopada bieżącego roku (02.11.2024 roku)

O tym Pisaliśmy TUTAJ:

[ZT]12466[/ZT]

[FOTORELACJA]3016[/FOTORELACJA]

Zanim pożegnano Pietę Skrzatuską wierni Parafii Świętego Pawła Apostoła od soboty mogli modlić się, czuwać i zawierzyć swoje problemy i troski Matce Boskiej Bolesnej.

W niedzielę w uroczystości pożegnania Mszę Świętą odprawił i wygłosił homilię Ksiądz Biskup Edward Dajczak. 

Pieta Skrzatuszka nawiedza wszystkie parafie w całej diecezji Koszalińsko Kołobrzeskie od Grudnia 2022 roku a zakończy się w 2025 roku - 450 lat obecności Matki Bolesnej w Skrzatuszu.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wdrawskupomorskim.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%