Zamknij

Brutalne pobicie w Drawsku Pomorskim

07.15, 17.04.2014
Skomentuj
REKLAMA
Do komendy drawskiej policji sygnał o pobiciu dotarł w nocy - telefonowano z miejscowego szpitala. Po przybyciu na miejsce, patrol zastał na szpitalnym korytarzu 38-latka, który był świadkiem pobicia. On też wezwał karetkę pogotowia.
Zakrapiana alkoholem impreza przy ognisku zakończyła się brutalnym pobiciem jednego z uczestników. Sprawcy zostali już zatrzymani.

Do komendy drawskiej policji sygnał o pobiciu dotarł w nocy - telefonowano z miejscowego szpitala. Po przybyciu na miejsce, patrol zastał na szpitalnym korytarzu 38-latka, który był świadkiem pobicia. On też wezwał karetkę pogotowia. Mężczyzna opowiedział funkcjonariuszom, że tego wieczoru wspólnie z pobitym oraz kilkoma innymi osobami pili alkohol przy ognisku na obrzeżach miasta.

W pewnym momencie między 28-latkiem a jego dwoma znajomymi doszło do sprzeczki. Dwaj 23-latkowie zaczęli bić swojego kolegę. Inni, widząc co się dzieje, uciekli. Kiedy po jakimś czasie 38-latek wrócił na miejsce, znalazł zakrwawionego i tracącego przytomność 28-latka. Zaniósł go do domu, skąd wezwał karetkę pogotowia. Pobicie było brutalne - mężczyzna ma połamane kości twarzy. Został przyjęty na szpitalny oddział. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Mężczyzna, który wezwał karetkę, wspomniał również policjantom, że przy ognisku leży jeszcze jedna osoba - śpi pijana, nieświadoma całej sytuacji. Policjanci natychmiast pojechali na miejsce, gdzie rzeczywiście na ziemi znaleźli leżącego mężczyznę. Wezwane na miejsce pogotowie ratunkowe odwiozło go do szpitala.

Już po kilku godzinach do policyjnego aresztu trafił jeden ze sprawców pobicia. Kiedy wytrzeźwiał, usłyszał zarzut pobicia - przyznał się do winy. Rano został zatrzymany drugi sprawca. Również on usłyszy podobny zarzut. Policjanci wystąpią z wnioskiem o zastosowanie wobec niego policyjnego dozoru oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego. Za pobicie grozi do 3 lat więzienia.

INFO

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%