Zamknij

Niebezpiecznie na ul. 11-go Pułku Piechoty.

08.27, 06.05.2014 Aktualizacja: 11.17, 12.06.2014
Skomentuj
REKLAMA
Od 3 dni ( do wczoraj ) na ul. 11-go Pułku Piechoty doszło według informacji czytelnika i świadka do trzech stłuczeń samochodu oraz w godzinach popołudniowego szczytu tworzą się korki sięgające nawet do okolic straży pożarnej w Drawsku Pomorskim.

Od 3 dni ( do wczoraj ) na ul. 11-go Pułku Piechoty doszło według informacji czytelnika i świadka do trzech stłuczeń samochodu oraz w godzinach popołudniowego szczytu tworzą się korki sięgające nawet do okolic Straży Pożarnej w Drawsku Pomorskim. Wszystko za przyczyną małej dziury w asfalcie i postawionej niezgodnie z przepisami ruchu drogowego barierki zamiast pachołka drogowego.( około 150 m od ronda ) Dziura może niewielka jednak po dokładnym obejrzeniu można stwierdzić że pod asfaltem utworzyła się "próżnia" ( wolna przestrzeń ) która może spowodować zawalenie się większej części asfaltu. Na wskutek interwencji czytelnika Straż Miejska usunęła niebezpieczną barierkę i przy wsparciu firmy POL DRÓG w Drawsku postawiono właściwe oznakowanie. O niebezpiecznym odcinku drogi powiadomiono Zarządcę Drogi Krajowej ( nr 20 ) w Stargardzie Szczecińskim.

AKTUALIZACJA 08.06.2014r.

6 maja 2014 r. pisaliśmy o niefortunnej barierce na drodze postawionej przez służby porządkowe aby ostrzec kierowców przed dziurą w asfalcie. Barierkę zmieniono na pachołki a sprawę skierowano do odpowiednich zarządców drogi. Niedawno ogłoszono że sprawa znajdzie swój finał 3 czerwca 2014r i droga zostanie naprawiona..... jak widać droga i pachołki są a dziura nadal w drodze jest ... czekamy na dalszy rozwój sprawy. Życzymy powodzenia a kierowcom cierpliwości !

Tekst i zdjęcia Tomasz Jasyk

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%