Zamknij
REKLAMA

Moc niespodzianek na DZIEŃ DZIECKA!

09.23, 15.05.2014 Aktualizacja: 07.20, 02.06.2014
Skomentuj
REKLAMA
Zapraszamy na rodzinne spotkanie z okazji Dnia Dziecka w wyjątkowej bajkowej atmosferze. Skoro to najmłodsi są głównymi bohaterami tego dnia, zaprosiliśmy na piknik ich ulubieńców - Kubusia Puchatka z Przyjaciółmi!

"SPOTKANIE W STUMILOWYM LESIE"

Zapraszamy na rodzinne spotkanie z okazji Dnia Dziecka w wyjątkowej bajkowej atmosferze. Skoro to najmłodsi są głównymi bohaterami tego dnia, zaprosiliśmy na piknik ich ulubieńców - Kubusia Puchatka z Przyjaciółmi! Przybędzie oczywiście Kubuś, Krzyś, Tygrysek, Prosiaczek. Będą też goście specjalni z "Ulicy Sezamkowej": Elmo, Ciasteczkowy Potwór i Wielki Ptak, a wraz z nimi dużo dobrej zabawy dla dzieci i ich rodziców.

NIEDZIELA, 1.06.2014 PLAC PRZY CENTRUM KULTURY OD GODZ. 15.00

Nietypowy plac zabaw.

Nietypowy plac zabaw jest zbiorem oryginalnych zabawek i gier, wykonanych z drewna, ręcznie pomalowanych w kolorowe obrazy i wzory o tematyce cyrkowej. Zabawa na nim ma na celu nie tylko dostarczać rozrywki, lecz również rozwijać zdolności manualne, balans i motorykę ciała, pobudzać kreatywność, oraz uczyć pracy w grupie. Plac zabaw na pewno stanowić będzie alternatywę do popularnych ogromnych dmuchanych zabawek. Nasz plac nie ma ograniczeń wiekowych, sprawi dużo radości i śmiechu zarówno małym brzdącom, jak i młodzieży oraz dorosłym.

PLAC ZABAW DOSTĘPNY BĘDZIE 1 CZERWCA 2014 PRZY HALI SPORTOWEJ GIMNAZJUM OD GODZ. 15.00.

 

Pan Ząbek Show!

Pan Ząbek, półfinalista II edycji programu TVN "Mam talent" to postać satyryczna z absurdalnym poczuciem humoru z pogranicza groteski. W przedziwnej fryzurze i złotych zębach potrafi rozśmieszyć nas do łez, by za chwilę niespodziewanie zaskoczyć dreszczykiem grozy. Śmieszny magik czy może czarujący klaun? Postać Pana Ząbka umiejętnie łączy obie te konwencje. Iluzja zawsze wzbudzała w widzach przyjemne uczucia zaskoczenia i zaciekawienia, którym towarzyszyło pytanie "Jak?". Występy klauna pobudzają ciało i emocje, a popisy magika duszę i wiarę w magię. Z połączenia tych dwóch składników powstaje niezapomniane widowisko Pana Ząbka, w którym każdy z nas odnajdzie coś dla siebie.  Wieloletnia praca na scenie, doświadczenia pracy animatora i artysty ulicznego stworzyło z Pana Ząbka wyjątkowego artystę który z charakterystyczną finezją przygotowuje niepowtarzalne w smaku show, dopasowane do okoliczności i gustu.

1 czerwca 2014r. godz. 16.00 scena przy Centrum Kultury

 

Ramowy scenariusz

14.45 - 15.15 - przybywają goście, każdy jest witany przez szczudlarza Wielkiego Ptaka balonikiem na patyku

15.00 - 15.30 - oficjalne powitanie w Stumilowym Lesie przez Krzysia (konferansjer), przedstawienie bohaterów i opiekunów poszczególnych stref atrakcji oraz zabaw, które czekają na dzieci

15.30 - 18.00 - centralne animacje i konkursy rodzinne ze sceny

15.00 - 20.00 - zabawy i konkurencje w poszczególnych strefach

18.00 - 19.00 - finałowe konkurencje: piłkarzyki w parach, turniej rodzinnyJenga

19.00 - 20.00 - wspólna fotografia i animacje taneczne

ZAPRASZAMY!!!

INFO

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%