Dnia 28.05.2014r. 12 pracowników Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Drawsku Pomorskim gościło w Ośrodku Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczym w Gudowie. Ośrodek ten na mocy uchwały powołało do życia Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Radość z Życia".
Placówka jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 do 25 roku życia z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu głębokim, znacznym i umiarkowanym ze sprzężeniami. Zatrudnia profesjonalną kadrę pedagogiczną oraz zespół terapeutyczny składający sie z fizjoterapeutów, logopedy oraz wychowawców-terapeutów, którzy uchylili rąbka swojej ciężkiej, a zarazem satysfakcjonującej pracy.
Pracownicy MGOPS mieli okazję poznać specyfikę pracy OREW oraz uczestniczyć w zajęciach z dziećmi w różnych grupach wiekowych oraz z różnymi rodzajami niepełnosprawności.
Dziękujemy Dyrekcji oraz pracownikom placówki za możliwość uczestnictwa w zajęciach i poświęcony czas.
Tekst: I. Nicia
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Modernizacja parku za niemal 9,5 mln zakończona
Trza wincy betona. Betonem i ledami cywilizancja stoja. I parking na środku.
Adamus
14:20, 2025-11-01
Modernizacja parku za niemal 9,5 mln zakończona
wygląda spoko ... ale za taką kwotę to myślę że są inne bardziej potrzebne realizacje do spełnienia ... za czasów komuny takie rzeczy robiło się w czynie społecznym ... 🤣🤣🤣😐
ktoś
07:46, 2025-10-31
Modernizacja parku za niemal 9,5 mln zakończona
A fontanny działają? Gdyż podejrzewam że na okres letni będzie awaria
Klemens Moranka
20:33, 2025-10-30
Podczas wiecu PiS przeciw m.in. nielegalnej migracji ap
Filmy najlepsze i trafne ...👍👍👍
Maniek
20:03, 2025-10-12