Zamknij

PKS Złocieniec będzie działał.

07.30, 12.08.2014 Aktualizacja: 07.30, 12.08.2014
Skomentuj
REKLAMA
W piątek 8 sierpnia 2014 roku w Kancelarii Notarialnej w Złocieńcu nastąpiło uroczyste podpisanie aktu notarialnego dotyczącego nabycia majątku, przejęcia pracowników i faktycznego rozpoczęcia działalności Spółki do świadczenia przewozów zbiorowych pn.: "Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Sp.

W piątek 8 sierpnia 2014 roku w Kancelarii Notarialnej w Złocieńcu nastąpiło uroczyste podpisanie aktu notarialnego dotyczącego nabycia majątku, przejęcia pracowników i faktycznego rozpoczęcia działalności Spółki do świadczenia przewozów zbiorowych pn.: "Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Sp. z o. o Złocieniec.
 
Świadkami wydarzenia byli m.in.: Starosta Drawski Stanisław Cybula i Wicestarosta Andrzej Brzemiński.

Założycielami placówki są: Powiat Drawski oraz Gminy: Kalisz Pomorski, Wierzchowo i Złocieniec.

Podpisania aktu notarialnego w obecności Notariusza Witolda Ołowskiego i uczestników spotkania dokonali: Prezesi  PKS  Szczecinek i Złocieniec: Halina Mozolewska i  Mirosław Stołowski.

W tym ważnym wydarzeniu udział wzięli wiceburmistrzowie: Tomasz Kołtun z Kalisza Pomorskiego, Piotr Antończak ze Złocieńca, Wójt Gminy Wierzchowo Jan Szewczyk, Radny Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego Jacek Kozłowski, przedstawiciel Banku PKO BP Koszalin i Radca Prawny ze Szczecinka.

INFO

 

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%