Zamknij

W Drawsku też widziano MIKOŁAJA.

09.59, 07.12.2014 Aktualizacja: 10.26, 07.12.2014
Skomentuj
REKLAMA
Wyjątkowo w tym roku (2014r) św. Mikołaj nie szczędził czasu dla mieszkańców Drawska Pomorskiego i szczodrze obdarowywał swoimi prezentami wszystkich a zwłaszcza tych najmłodszych.

Wyjątkowo w tym roku (2014r) św. Mikołaj nie szczędził czasu dla mieszkańców Drawska Pomorskiego i szczodrze obdarowywał swoimi prezentami wszystkich a zwłaszcza tych najmłodszych.

I tak od samego rana wszystkie dzieci do lat 18 mogły bezpłatnie korzystać z lodowiska. Chętnych było naprawdę wiele a przed godziną 16.00 zawitał na lodowisko sam Mikołaj ze swoimi pomocnikami. Były zabawy i konkurencje sprawnościowe na lodowisku. W towarzystwie Mikołaja dzieci bawiły się znakomicie.

Również na sportowo od godziny 11.00 na ORLIKU w Parku Chopina przeprowadzone były zajęcia sportowe oraz zabawy dla najmłodszych. Rodzicie z dziećmi mogły brać udział w przygotowywaniu stroików na orlikową choinkę. Podczas oczekiwania na przybycie Mikołaja dzieci i rodzicie stroiły choinkę. Długo oczekiwany Mikołaj w końcu przybył i obdarował dzieci oraz ich rodziców pysznymi prezentami i upominkami.

Będąc w tematyce sportowej to należy dodać że na hali sportowej w gimnazjum od godziny 18 odbył się mikołajkowy maraton fitness.

Mikołaj również przybył do Ośrodka Kultury w Drawsku Pomorskim gdzie przy wypełnionej po brzegi sali dziećmi i rodziców dał przedstawienie pod tytułem "Wyprawa na ratunek Świętego Mikołaja". Przepiękne przedstawienie z piosenkami wykonywanymi na żywo przez Absolwentów Szkoły Wokalno - Aktorskiej im. Danuty Baduszkowej w Gdyni.

Po przedstawieniu wszystkie dzieci wraz z rodzicami i w towarzystwie Mikołaja przeszli na Plac Konstytucji gdzie uroczyście zapalono choinkowe świecidełka. Wszystkie dzieci i zgromadzeni mieszkańcy również zostali obdarowani przez Mikołaja słodkimi łakociami.

I na koniec jeszcze jedna informacji dotarła do nas za pośrednictwem Elfów Mikołaja a o której warto wspomnieć to ciekawą inicjatywą wykazali się motocykliści którzy wraz z Mikołajem na motorze obdarowali słodkościami najmłodsze dzieci a adwarze mogły nawet przejechać się z Mikołajem.

Tekst i zdjęcia Tomasz Jasyk

 

 

 

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%