Zamknij

Przy ul. Połczyńskiej powstanie infrastruktura sportowa za 2,6 mln zł

18.33, 27.11.2022 Tomasz Jasyk [Magazyn Drawski] Aktualizacja: 18.38, 27.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

Z informacji podanych przez Panią Małgorzatę Golińską Poseł Prawa i Sprawiedliwości i Wicepremier Klimatu - Powiat Drawski może uzyskać połowę kwoty na remont infrastruktury sportowej przy Zespole Szkół na ulicy Połczyńskiej w Drawsku Pomorskim.

Suma dofinansowania to kwota 1,3 mln zł (kwota inwestycji 2,6 mln zł) a pozostałą kwotę ma pokryć z własnych kosztów Powiat Drawski o ile pozostali radni powiatu zatwierdzą plan wydatków finansowych na przyszły rok.

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

To wielki sukces Pana Romuald Kurzątkowski, który zabiegał o ten remont już od 2007 roku.

Na swoim profilu Posłanka Małgorzata Golińska pisze:

Są tacy ludzie, którzy w dążeniu do realizacji tych marzeń nie poddają się, choć mijają lata. I wygrywają! Taką osobą jest radny powiatu drawskiego pan Romuald Kurzątkowski. Od 2007 roku jako dyrektor szkoły, a także radny zabiegał o remont zespołu boisk sportowych przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 przy ul. Połczyńskiej  w Drawsku Pomorskim. Opowiadał mi o tym w trakcie spotkania zainicjowanego przez moich asystentów - panią radną Barbarę Głowacką i pana Michała Chojnackiego. Nieustępliwość pana Romualda została nagrodzona. Minister Sporotu i Turystyki przyznał na realizację tego zadania ponad 1,3 mln zł. Środki te pochodzą z programu rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej - Sportowa Polska.

Powiat drawski ma czas na wykonanie i rozliczenie tego zadania do stycznia 2024 roku.

(Tomasz Jasyk [Magazyn Drawski])
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%