Przy kamieniu papieskim nad rzeką Drawą na ulicy Łąkowej w Drawsku Pomorskim w 18-tą rocznicę śmierci Świętego Jana Pawła II mieszkańcy spotkali się na wspólnej modlitwie a także wyrazić sprzeciw wobec ataków antypolskich mediów na osobę świętej pamięci Papierza Polaka.
W dniu dzisiejszym dokładnie o godzinie 15:00 rozpoczęto uroczystą modlitwę i rozważania Drogi Krzyżowej.
[FOTORELACJA]2880[/FOTORELACJA]
Po tych refleksjach na zakończenie spotkania zgromadzeni zaśpiewali pieśń BARKA - ulubioną przez ŚP. Karola Wojtyłę.
Dzisiejsze spotkanie wpisuje się w szereg organizowanych w całej Polsce Narodowego Dnia Pamięci o Świętym Janie Pawle II.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Zapadł wyrok w sprawie zabójstwa ojca w Złocieńcu
8 lat więzienia? To jest jakiś żart... 👎😡
Sprawiedliwy
07:49, 2025-12-06
Modernizacja parku za niemal 9,5 mln zakończona
Trza wincy betona. Betonem i ledami cywilizancja stoja. I parking na środku.
Adamus
14:20, 2025-11-01
Modernizacja parku za niemal 9,5 mln zakończona
wygląda spoko ... ale za taką kwotę to myślę że są inne bardziej potrzebne realizacje do spełnienia ... za czasów komuny takie rzeczy robiło się w czynie społecznym ... 🤣🤣🤣😐
ktoś
07:46, 2025-10-31
Modernizacja parku za niemal 9,5 mln zakończona
A fontanny działają? Gdyż podejrzewam że na okres letni będzie awaria
Klemens Moranka
20:33, 2025-10-30