Zamknij

KLUB OYAMA potwierdza swoją wielkość

19:53, 02.10.2024 MUKS OYAMA Drawsko Pomorskie Aktualizacja: 20:02, 02.10.2024
Skomentuj Zdjęcia: MUKS OYAMA Drawsko Pomorskie Zdjęcia: MUKS OYAMA Drawsko Pomorskie

W sobotę 28.09.2024 odbył się  XX Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzieży o Puchar Prezydenta Miasta Świnoujście  Piękny występ zawodników z Drawskiego Klubu Karate MUKS OYAMA zaowocował DRUGIM miejscem klubu w klasyfikacji drużynowej.

Pierwsze miejsce zajął Koszaliński Klubu Karate Kyokushin, natomiast na trzecim miejscu uplasował się klub Buru z Sianowa.

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

• Jason Wrzosek - kumite chłopców 9 lat   III miejsce,
  • Patryk Kurłowicz - kumite chłopców 14-15 lat I miejsce.

Równolegle rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Młodzieżowców, Młodzików i Kadetów, w których jako debiutantka wystartowała Aurelia Matusiak.

Po dobrej walce eliminacyjnej musiał uznać wyższość zawodniczki, która ostatecznie wygrała tą kategorię i została Mistrzynią Polski. Jednakże cieszymy się, ze startu Aurelii, która swoją ciężka, dotychczasową pracą i sukcesami ogólnopolskimi zasłużyła na start w tak prestiżowym i trudnym turnieju.

Wierzymy, że nawet sam udział zawodników w Mistrzostwach Polski pozwala zdobyć bardzo cenne doświadczenie, które w przyszłości będzie procentować w kolejnych startach. Gratulujemy Aurelko charakteru i determinacji w pokonywaniu trudności. Brawo za Twoją postawę OSU

Podczas obu wydarzeń drawski klub reprezentowali jako sędziowie Sensei Andrzej Tylka 3 dan oraz Sensei Rafał Zdyr 1 dan.