DRAWA II - HUBERTUS BIAŁY BÓR 4-1

18:21, 19.04.2014 Aktualizacja: 08:40, 21.04.2014
Skomentuj
Piękna pogoda i wiele niespodzianek przygotowanych przez organizatora dzisiejszego pikniku sportowego z DRAWĄ II i HUBERTUS BIAŁY BÓR to spełnione obiecane wydarzenia dzisiejszego dnia.

Piękna pogoda i wiele niespodzianek przygotowanych przez organizatora dzisiejszego pikniku sportowego z DRAWĄ II i HUBERTUS BIAŁY BÓR to spełnione obiecane wydarzenia dzisiejszego dnia. Co prawda pierwsza połowa meczu nie była zachwycająca w wykonaniu DRAWY II i po pierwszej połowie schodziliśmy z jednobramkową stratą ( 32 min ). Mecz był ciężki w wykonaniu obydwu drużyn. Jednak druga połowa należała do DRAWY i od początku ruszyła w szybszym tempie naciskając na rywala szybszymi akcjami. Dzisiejszy mecz należał do Wojciech Witonia który strzelił aż trzy bramki ( 52' 70' 75' ) oraz jedną bramką może pochwalić się Maciej Kwiatkowski ( 63 min.) Jednak gratulacje należą się całej drużynie. Przeciwnik okazał się wymagający. Po dzisiejszym zwycięstwie DRAWA II jest liderem regionalnej okręgówki. DRAWA II - HUBERTUS BIAŁY BÓR 4 -1.

Podczas meczu przygotowano wiele atrakcji dla dzieci i osób towarzyszącym kibicom. Był dmuchaniec, wata cukrowa, konkursy z nagrodami a straż pożarna przygotowała pokazy z udzielania pierwszej pomocy. Była również strzelnica paintballowa. I tu mała ciekawostka - organizatorzy zdecydowali że dzieci powyżej pierwszej klasy podstawowej które chciały postrzelać musiały wpierw zdać test z udzielenia pierwszej pomocy. Nie lada gratką okazało się że dzieci zaskoczyły nas swoją wiedzą na temat zasad udzielania takiej pomocy a nawet pokazywały to na fantomach które były udostępnione przez straż. Na mnie zrobiło to ogromne wrażenie i widzę że szkolenia typu "4 minuty " które relacjonowaliśmy na łamach naszego MAGAZYNU DRAWSKIEGO mają sens i odnoszą sukces.

Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za organizacje już kolejnego przepięknego sportowego pikniku rodzinnego.