Zamknij

Zaproszenie na mecz i nie tylko...

21.39, 21.05.2014 Aktualizacja: 14.21, 25.05.2014
Skomentuj
REKLAMA
W najbliższą niedzielę Drawa II Drawsko zagra z średniakiem naszej ligi - Zawiszą Grzmiącą. Zawisza ma niestety problemy kadrowe i jest duża szansa, że padnie bardzo wysoki wynik dla drawszczan. W 2013 roku w Grzmiącej nasz zespół wygrał 2-0 po golu samobójczym oraz jednym trafieniu Ernesta Marcinow

W najbliższą niedzielę Drawa II Drawsko zagra z średniakiem naszej ligi - Zawiszą Grzmiącą. Zawisza ma niestety problemy kadrowe i jest duża szansa, że padnie bardzo wysoki wynik dla drawszczan. W 2013 roku w Grzmiącej nasz zespół wygrał 2-0 po golu samobójczym oraz jednym trafieniu Ernesta Marcinowskiego. Drawa II Drawsko nie zagra w swoim najsilniejszym składzie. Za żółte kartki pauzuje grający trener Maciej Kwiatkowski. Pewny występu nie jest również trapiony kontuzjami - Rafał Żuk.

Zarząd Drawy Drawsko serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków futbolu na stadion - NIEDZIELA 25.05.2014r. Godz. 14. Drawsko Pomorskie.

Oczywiście podtrzymujemy formułę pikniku rodzinnego i dla dzieci przewidziano zamek dmuchany oraz słodką niespodziankę - wstęp wolny.

Sponsorem atrakcji dla dzieci jest P. Mariusz Nagórski wydawca bezpłatnej gazety "POJEZIERZE DRAWSKIE" oraz "ECH ZNAD DRAWY I GWDY".

 

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%