Zamknij

GO GO GO EUROPA na rowerkach

20.12, 30.05.2014 Aktualizacja: 07.21, 02.06.2014
Skomentuj
REKLAMA
Młodzież z Drawska Pomorskiego i Złocieńca współorganizuje projekt promujący aktywność fizyczną GO GO GO EUROPA. W ramach projektu Monika Belnik, Hubert Zacharzewski, Paulina Wełna, Bartosz Czerwonka oraz Dominik Główczewski zapraszają na rajd rowerowy oraz spływ kajakowy.

Młodzież z Drawska Pomorskiego i Złocieńca współorganizuje projekt promujący aktywność fizyczną GO GO GO EUROPA. W ramach projektu Monika Belnik, Hubert Zacharzewski, Paulina Wełna, Bartosz Czerwonka oraz Dominik Główczewski zapraszają na rajd rowerowy oraz spływ kajakowy. Już w najbliższą niedzielę - w Dzień Dziecka - młodzież zaprasza do udziału w rajdzie rowerowym o dystansie 20 km. Na uczestników czeka dobra zabawa, konkursy oraz ognisko i smaczne kiełbaski. 

Projekt GO GO GO EUROPA jest polsko-węgierską Inicjatywą Młodzieżową. Dofinansowanie w ramach programu Młodzież w Działaniu zdobył Klub Sportowy Orliczek. Już w czerwcu do Drawska na sportową wymianę przyjadą rówieśnicy z Węgier, w tym znana mieszkańcom Drawska wolontariuszka Bella.

ZAPRASZAMY! 1 czerwca godzina 11.00 PLAC PRZY POMNIKU Z CZOŁGAMI ( Zapisy 30 min przed startem )


 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%