Zamknij

Sukcesy drużyny karateków

07.20, 01.10.2014 Aktualizacja: 07.54, 07.10.2014
Skomentuj
REKLAMA
W niedzielę 28 września 2014 r. odbyła się Wojewódzka Olimpiada Młodzieży w Karate Kyokushin w Koszalinie. W zawodach brało udział ponad 220 zawodników reprezentujących 13 klubów zrzeszonych w Zachodniopomorskim Okręgowym Związku Karate

W niedzielę 28 września 2014 r. odbyła się Wojewódzka Olimpiada Młodzieży w Karate Kyokushin w Koszalinie. W zawodach brało udział ponad 220 zawodników reprezentujących 13 klubów zrzeszonych w Zachodniopomorskim Okręgowym Związku Karate. Karatecy startowali w konkurencjach kata, kumite walka z cieniem dla najmłodszych, light oraz semi kontact. Drawsko Pomorskie reprezentowało 25 zawodników, 2 sędziów ( sensei Andrzej Tylka 2 dan, sempaj Sebastian Pawlak 3 kyu), a także duża grupa rodziców, którzy przez cały dzień dopingowali do boju swoje pociechy.

Przy tak mocno dopingujących kibicach zawodnicy naszego klubu stanęli na wysokości zadania i zdobyli łącznie 15 medali w tym 8 złotych, 4 srebrne i 3 brązowe. Jest to bardzo dobry wynik, jednakże klasyfikacja drużynowa nie został jeszcze podliczona dlatego musimy poczekać na ostateczne podsumowanie i ogłoszenie wyników.

Przypomnijmy, że w tych samych zawodach w zeszłym roku , które odbyły się w Złocieńcu, klub MUKS OYAMA z Drawska Pom. zdobył złoty medal w klasyfikacji drużynowej. Wręczenie Pucharu oraz dekoracja miała miejsce podczas tegorocznej edycji Wojewódzkiej Olimpiady w Karate Kyokushin w Koszalinie.

A oto nazwiska zwycięzców reprezentujących drawski klub karate:

Kata

Sech Gabriela 9 lat złoty medal

Gloc Aleksandra 10 lat złoty medal

Zdyr Patrycja 11 lat srebrny medal

Skórka Wiktoria 11 lat złoty medal

Marchel Martyna 12 lat złoty medal

Olszewska Ilona 11 lat brązowy medal

Andruszko Stanisław 14-15 lat srebrny medal

Walka z cieniem

Dorota Nikola 6 lat złoty medal

Pawełczak Anastazja 7 lat złoty medal

Dróżdż Zofia 7 lat srebrny medal

Dorota Roksana 8 lat złoty medal

Liszewska Martyna 8 lat srebrny medal

Wilga Krzysztof 8 lat brązowy medal

Sech Gabriela 9 lat srebrny medal

Kumite

Skórka Wiktoria 10-11 lat -37 kg złoty medal

Leszczyszyn Oliwia 10-11 lat -37 kg brązowy medal

Marchel Martyna 12-13 lat -37 kg złoty medal

 

Zarząd Klubu MUKS OYAMA gratuluje zawodnikom osiągnięcia znakomitych wyników i życzy dalszych sukcesów sportowych. Pragniemy podziękować także rodzicom za czas poświęcony podczas przygotowań do zawodów oraz gorący doping w czasie zmagań naszych dzieci na matach.

Z życia klubu

W najbliższą sobotę 4 października reprezentacja naszego klubu wystąpi w Ogólnopolskim Turnieju w Sieradzu , który będzie startem przygotowującym do Mistrzostw Polski Juniorów, które odbędą się 25 października w Koszalinie oraz do Mistrzostw Świata w Tokio. Do Japonii pod koniec października lecą Wiska Eliza oraz Łuksza Jakub, którzy zdobyli złote medale w Mistrzostw Europy w Grecji w 2014 r.

Osu

 

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%