Zamknij

W 2 minuty do wygranej walki!

20.36, 16.11.2014 Aktualizacja: 11.30, 22.11.2014
Skomentuj
REKLAMA
Dnia 14 listopada odbyła się gala Gladiator Arena 7 w Pyrzycach w której walczył Piotr Kamiński. Dzień wcześniej także w Pyrzycach odbyło się oficjalne warzenie w którym Piotr zmieścił się w limicie wagowym.

Dnia 14 listopada odbyła się gala Gladiator Arena 7 w Pyrzycach w której walczył Piotr Kamiński. Dzień wcześniej także w Pyrzycach odbyło się oficjalne warzenie w którym Piotr zmieścił się w limicie wagowym. Przeciwnik Piotra zmienił się w dzień warzenia ponieważ dwóch wcześniejszych zawodników uległo kontuzji .Na drugi dzień o godzinie 19:30 odbyła się gala na której Piotr walczył jako czwarty. Po szybkiej wymianie w stójce nasz zawodnik obalił przeciwnika, zaowocowało to tym ze walka skończona została w niecałe 2 min dźwignią na rękę (balacha).

Na koniec tek krótkiej relacji przekazujemy słowa Piotra "... dziękuję wszystkim za przyjazd i za wsparcie podczas walki zawsze to wiele dla mnie znaczy, dziękuje Trenerom i Kolegom z maty za ciężkie przygotowania do walki, podziękowania należą się  również dla osób, firm  które mnie wspierają i pomagają FIKI MONSTER i  ANABOLICK LABS. do zobaczenia na następnej gali ! ..."

Przygotował Tomasz Jasyk Zdjęcia Piotr Kamiński

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%