Zamknij

Wielkie wyciskanie w Czaplinku

09.03, 06.06.2022 Aktualizacja: 09.15, 06.06.2022
Skomentuj
REKLAMA
W dniu 4 czerwca 2022 w Czaplinku odbyły się II Mistrzostwa Czaplinka w wyciskaniu sztangi leżąc. Patronem zawodów był Burmistrz Czaplinka.W dniu 4 czerwca 2022 w Czaplinku odbyły się II Mistrzostwa Czaplinka w wyciskaniu sztangi leżąc. Patronem zawodów był Burmistrz Czaplinka.

Na zaproszenie organizatora zawodów Mateusza Worony, konferansjerem zawodów był prezes Stowarzyszenia Sportów Siłowych Rufian Mariusz Rufkiewicz, a sędzią głównym był sędzia I Klasy Krajowej, członek S.S.S. Rufian Mateusz Rufkiewicz.

W mistrzostwach wzięło udział około 50 zawodników a barw S.S.S. Rufian Jankowo bronili, Jarosław Bastek oraz Przemysław Kaźmierczak. W zawodach rywalizowali amatorzy i utytułowani zawodnicy co wpłynęło na poziom zawodów, który był bardzo wysoki, a co niektórzy zawodnicy poprawili swoje rekordy życiowe.Po wielogodzinnej rywalizacji odbyła się dekoracja wszystkich grup startowych. Indywidualne wyniki zawodników Stowarzyszenia Sportów Siłowych Rufian Jankowo Jarosław Bastek III miejsce w kategorii plus 50 lat z wynikiem 190 kg Przemysław Kaźmierczak VI miejsce w kategorii wagowej do 105 kg z nowym rekordem życiowym 152,5 kg.

Udział zawodnika S.S.S. Rufian Jankowo w tych zawodach był możliwy dzięki dofinansowaniu Gminy Drawsko Pomorskie zadania publicznego pn. tworzenie warunków, w tym rozwoju sportu w Gminie Drawsko Pomorskie w roku 2022. 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%