Zamknij

MUKS OYAMA Drawsko Pomorskie podsumował rok 2021/2022

08.02, 24.06.2022 Aktualizacja: 12.38, 18.08.2022
Skomentuj
REKLAMA
Zbliża się koniec roku szkolnego, a zatem czas na podsumowanie działalności klubu MUKS OYAMA Drawsko Pomorskie w minionym roku szkolnym. Zbliża się koniec roku szkolnego, a zatem czas na podsumowanie działalności klubu MUKS OYAMA Drawsko Pomorskie w minionym roku szkolnym. Okazją do podsumowania było spotkanie zorganizowane dzięki gościnności Pani Dyrektor Lucyny Jabłońskiej na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 w Drawsku Pom.

Klub, który wspólnie tworzymy organizuje zajęcia karate kyokushin dla dzieci, młodzieży i dorosłych, ale także zajęcia rekreacyjno-sportowe, integracyjne i okolicznościowe dla członków rodzin zrzeszonych w klubie. W zajęciach karate w MUKS OYAMA uczestniczyło 87 osób, z czego 27 zawodników reprezentowało Drawsko Pom. w różnego rodzaju turniejach karate.

W 10 turniejach ( 3 wojewódzkich, 5 ogólnopolskich, 2 międzynarodowych) nasi zawodnicy stawali na podium 78 razy zdobywając dwukrotnie medal w klasyfikacji drużynowej.

Największym sukcesem sportowym roku uznaliśmy srebrny medal Kacpra Latuska w kumite młodzików podczas Mistrzostw Europy w Karate Kyokushin KWF w Świnoujściu 24 września 2021 r.

Zarząd klubu przyznał 9 stypendiów sportowych za całoroczne wyniki w rywalizacji sportowej.

W podsumowaniu punktów pierwsze miejsce zdobył Kacper Latusek, drugie Martyna Liszewska i Julia Kaziszyn, trzecie natomiast Aurelia Matusiak.Klub zorganizował Zimowy Obóz w Zakopanem nastawiony na jazdę na nartach i snowboardzie oraz Letni Obóz Karate w Poroninie, w którym będziemy uczestniczyli dużą grupą w okresie wakacji. Braliśmy także udział w 3 zgrupowaniach Kadry Polski i Kadry Wojewódzkiej w karate kyokushin. Wspólnie z rodzicami zorganizowaliśmy dla najmłodszych senpai naszego Klubu Mikołajkowy Turniej Karate Kyokushin i Turniej Karate Kyokushin z okazji Dnia Dziecka.

Najważniejszą imprezą sportową, którą organizowaliśmy w tym roku były Mistrzostwa Makroregionu Zachodniego w Karate Kyokushin. Odbyły się one 13 marca w Drawsku Pom. i zgromadziły około 250 zawodników. Po udanych zawodach przyszedł czas na zabawę integracyjną dla rodziców współorganizatorów Turnieju w Restauracji Uśmiech , w której bawiliśmy się świetnie do białego rana.

W trakcie roku odwiedziliśmy Aqwapark w Koszalinie, w którym brały udział dzieci wraz z rodzicami. Imprezą, która na stałe zagościła w kalendarzu naszego klubu jest coroczny biwak, który odbył się w czerwcu w Sarbinowie. W naszym, rodzinnym wyjeździe uczestniczyło ponad 100 osób. Odbyły się także dwa egzaminy na stopnie kyu (w sesji zimowej i wiosennej) podczas, których dzieci i młodzież mogli sami sprawdzić swoje możliwości psychiczne i fizyczne, wolę walki, wiedzę i umiejętności.Zajęcia w klubie prowadzili Sensei Karol Korczyński , Sensei Andrzej Tylka , Senpai Rafał Zdyr.

Kończąc dziękujemy wszystkim rodzicom za wsparcie i współorganizacje życia klubowego, sponsorom za pomoc okazana w całym roku, a dzieciom za wspólną motywację do pracy nad sobą. Życzymy bezpiecznych i radosnych chwil podczas zbliżających się wakacji, dużo słońca oraz niezapomnianych wrażeń.

Do zobaczenia po wakacjach! OSU 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%