Zamknij

FINAŁ LICEALIADY w piłce siatkowej

19.37, 31.03.2014
Skomentuj
REKLAMA
27.03.2014 r. w sali sportowej ZSP Drawsko Pom. odbył się Finał Regionalny w ramach Licealiady w piłce siatkowej chłopców. W turnieju wystąpili mistrzowie powiatów: Centrum Kształcenia Sportowego Szczecin, II LO Wałcz, I LO Stargard Szczeciński, ZS Łobez i ZSP Drawsko Pomorskie.

27.03.2014 r. w sali sportowej ZSP Drawsko Pom. odbył się Finał Regionalny w ramach Licealiady w piłce siatkowej chłopców. W turnieju wystąpili mistrzowie powiatów: Centrum Kształcenia Sportowego Szczecin, II LO Wałcz, I LO Stargard Szczeciński, ZS Łobez i ZSP Drawsko Pomorskie. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. W grupie "A" grały: I LO Stargard Szczeciński, ZS Łobez, Centrum Kształcenia Sportowego Szczecin.

Wyniki grupy"A"
ZS Łobez - I LO Stargard Szcz. 0-2 (-18, 17)
I LO Stargard Szcz.- CKS Szczecin :0-2(-13,-11)
CKS Szczecin - ZS Łobez 2-0 (13,8)
W grupie "B" spotkały się: II LO Wałcz i ZSP Drawsko Pomorskie.

Wyniki grupy "B"
II LO Wałcz - ZSP Drawsko Pom. 0-2(21,22)
W meczu o III miejsce zmierzyły się:
II LO Wałcz - I LO Stargard Szcz., lepsza okazała się drużyna z Wałcza wygrywając 2-0(14,19)

W meczu finałowym grały zespoły: ZSP Drawsko Pom. i CKS Szczecin. Lepszą okazała się drużyna ZSP z Drawska Pom. wygrywając 2-0 (23,23) tym samym awansując do finału wojewódzkiego Licealiady.

Jest to ogromny sukces siatkarzy z naszej szkoły, którzy pokonali drużynę Centrum Kształcenia Sportowego ze Szczecina rewanżując się za ubiegłoroczny finał wojewódzki. Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Michał Sawka(k), Miłosz Szkudlarek, Adam Błeszyński, Piotr Kuchto, Bartosz Bochnia, Michał Krymowski, Mateusz Żołądkiewicz(libero), Michał Chrypo, Grzegorz Karow, Filip Piwowarczyk, Szymon Pietrzak, Łukasz Sobczak.

Trenerem drużyny jest nauczyciel w-f Andrzej Borzymowski.

INFO LO Drawsko Pom.

 

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%