Zamknij

Wernisaż - wystawa talentów.

19.54, 15.04.2014 Aktualizacja: 07.28, 17.04.2014
Skomentuj
REKLAMA
Z inicjatywy stowarzyszenia Klubu Sportowego ORLICZEK dziś - to jest 15.04.2014r. doszło do otwarcia Wystawy Drawskich Talentów. Zaletą inicjatywy jest różnorodność prac i autorów oraz ich wspólne zaangażowanie i integracja zmierzająca do powstania wystawy.

Z inicjatywy stowarzyszenia Klubu Sportowego ORLICZEK dziś - to jest 15.04.2014r. doszło do otwarcia Wystawy Drawskich Talentów. Zaletą inicjatywy jest różnorodność prac i autorów oraz ich wspólne zaangażowanie i integracja zmierzająca do powstania wystawy. Wszyscy jesteśmy pozytywnie zaskoczeni ilością osób, które pojawiły się na otwarciu. Mamy nadzieję, że inicjatywa będzie kontynuowana. Tymczasem prace w budynku Dworca można oglądać do końca tego miesiąca. W ciepłej i serdeczne atmosferze swoje prace prezentowali: RYSUNKI - Dorota Adamczyk oraz Łukasz Woźniak, MALARSTWO - Ewa Hryniewicz, FOTOGRAFIA - Mariusz Jóźwiak, Zbigniew Walkiewicz, Eunika Gądek i Marcin Czerwiński.
KS Orliczek pragnie serdecznie podziękować za współorganizację Burmistrzowi Drawska Pomorskiego oraz pracownikom Referatu Promocji Miasta Drawska Pom. Podziękowania również dla pani Małgorzaty Kopy i Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Bobrowie. Ponadto dziękujemy za pomoc Ośrodkowi Kultury z Drawska Pom oraz Tomaszowi Hryniewiczowi ( Deep Sesje ) za umilenie wystawy tłem muzycznym.

Zapraszamy do fotorelacji GALERIA TUTAJ

Tekst Tomasz Walkiewicz i Tomasz Jasyk, zdjęcia Tomasz Jasyk

 

 

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%