Zamknij

"Kryształowa Królowa Śniegu" - spektakl

17.12, 18.02.2014
Skomentuj
REKLAMA
Muzyczna bajka na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena to opowieść o chłopcu, którego serce zostało zamienione w sopel lodu. "Diament czysty, doskonały, teraz wrzucę go do czary. I użyję starej gwary, której owa moc tworzenia lustro w śnieżną damę zmienia. Czyste zło niech w Tobie drzemie

Środa, 19.02.2014 r. godz. 12.00, Centrum Kultury w Drawsku Pomorskim. WSTĘP WOLNY ! 

Muzyczna bajka na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena to opowieść o chłopcu, którego serce zostało zamienione w sopel lodu. Diament czysty, doskonały, teraz wrzucę go do czary. I użyję starej gwary, której owa moc tworzenia lustro w śnieżną damę zmienia. Czyste zło niech w Tobie drzemie Spełniaj swoje przeznaczenie."
Kryształowa Królowa Śniegu i jej sługa Garbus w sprytny sposób wciągną do gry dobra i zła Kaja. Jego siostra Gerda, aby ratować brata będzie musiała zmierzyć się z trudnymi zadaniami, które przygotował dla niej Garbus. Na drodze Gerdy stanie dziwaczna Dżemdżamdżuła oraztajemnicza Syrena, ale czy Gerda poradzi sobie z zadaniami i uda jej się pokonać podstępną grę Królowej Śniegu?  Muzyczny spektakl wzbogacony efektami multimedialnymi, rozbudowaną przestrzenną scenografią oraz pięknymi kostiumami. Zaskakujące dialogi wprowadzą widza w świat baśni, a autorskie piosenki porwą publiczność do wspólnego śpiewania. Sporo interaktywnych momentów spowoduje, że mali widzowie staną się częścią tej historii. Zapraszamy   !  

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%