Zamknij

Głośno o książkach - drawska biblioteka zaprasza na happening czytelniczy

08.08, 20.04.2022 Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim Aktualizacja: 07.34, 14.05.2022
Skomentuj
REKLAMA
Już w najbliższa sobotę, 23 kwietnia odbędzie się ciekawe wydarzenie przy bibliotece w Drawsku Pomorskim. Będzie to happening czytelniczy pod nazwą "Głośno o książkach".Już w najbliższa sobotę, 23 kwietnia odbędzie się ciekawe wydarzenie przy bibliotece w Drawsku Pomorskim. Będzie to happening czytelniczy pod nazwą "Głośno o książkach".

Drawscy bibliotekarze spotkanie mieszkańców z książką będą realizować z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich.

Co ciekawego przygotowali na ten dzień ?
Od godziny 10 przy drawskiej głównej bibliotece będzie kiermasz książek używanych, zabawy animacyjne, malowanie na sterczu. Dzieci będą mogły mieć pomalowane buzki, a dla dziewczynek przygotowano robienie warkoczyków. Oczywiście nie zabraknie konkursów czytelniczych i teatrzyku kamishibai. Zaprezentowana zostanie także twórczość lokalnych autorów i regionalistów oraz zasoby audiobooków.

Podczas eventu zaprezentują się także filie biblioteki, a spotkanie potrwa do godziny 14:00.

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu "Przystanek: Biblioteka. Tu jesteś u siebie!" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Zdjęcie: Tomasz Jasyk

(Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%