Zamknij

Spektakl "Zaginiona" - aktualizacja fotorelacji.

09.03, 19.03.2014 Aktualizacja: 09.05, 19.03.2014
Skomentuj
REKLAMA
Przygotowanie programu spektaklu, czy widowiska familijnego nie jest rzeczą łatwą. Inne oczekiwania mają kilkuletnie dzieci, inne nastolatki, zgoła odmienne dorośli. Podczas widowiska zatytułowanego

GALERIA PREMIERY 2014

Przygotowanie programu spektaklu, czy widowiska familijnego nie jest rzeczą łatwą. Inne oczekiwania mają kilkuletnie dzieci, inne nastolatki, zgoła odmienne dorośli. Podczas widowiska zatytułowanego "Zaginiona" postawiliśmy na nasze dzieci, barwny taniec i tajemniczość. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę - przedstawienie robiło wrażenie nie tylko na dzieciach. Jego przygotowanie zajęło ekipie ośrodka kultury wiele tygodni, ale efekt końcowy pokazał, że było warto włożyć w to zadanie tak wiele czasu, pracy i ... pieniędzy.

Powstało rewelacyjne widowisko: piękna muzyka, nastrój tajemniczości, barwne postacie występujących dzieci, sceny trzymające w napięciu i wywołujące śmiech - było wszystko, czego widz oczekuje od dobrego przedstawienia.

Sukces "Zaginionej" jest w dużej mierze zasługą instruktorów (Bartosz Kowalczyk, Justyna Kuzio, Jolanta Parol, Tomasz Różycki, Marta Wendykowska, Renata Żołądkiewicz), którzy przygotowali swoich podopiecznych do tego występu i sami wystąpili w rolach aktorów, ale to również zasługa wszystkich pozostałych realizatorów: tych widocznych i tych za kulisami.

Przewodnikiem po świecie dorosłych był super Detektyw (w tę rolę wcielił się Bartosz Kowalczyk), który jest jednocześnie autorem scenariusza i reżyserem koncertu. Materiał filmowy nagrał i przygotował Sebastian Groszek, który kierował także realizacją dźwięku. Scenografię wykonali Ewa Kamińska - Mikołajczyk i Marek Łukaszewski. W trakcie samego widowiska nad materiałem filmowym czuwał Daniel Styburski, a przepięknym światłem scenicznym i efektami specjalnymi wspierał wykonawców Marcin Dobrowolski. Nad prawidłową realizacją scenariusza pracowali: Sławomir Hnatkowski, Krzysztof Przepiura i Maciej Aftowicz. W kilkunastu garderobach zespołami opiekowały się: Grażyna Moraniec, Zofia Nurczyńska, Elżbieta Olszewska, Izabela Styburska, Jolanta Walicka, Wiesława Żychlińska. Trzeba także podkreślić ogromną rolę rodziców dzieci, którzy dzielnie przyprowadzali i odbierali swoje pociechy po koncertach, a także pomagali "zabawić je" w trakcie 1,5 godzinnego oczekiwania na finałowe wejście. A przecież to było 6 koncertów!!!

Widowisko obejrzało prawie dwa tysiące widzów: rodzice dzieci i inne zaproszone przez nich osoby, szkolne koleżanki i koledzy występujących, przedszkolaki z drawskich przedszkoli, mieszkańcy Drawska i goście z Niemiec. Dodatkowe przedstawienie upamiętniające przystąpienie Polski do sojuszu NATO obejrzeli także żołnierze ćwiczący obecnie na drawskim poligonie oraz pracownicy CSWL Drawsko.

Zainteresowanie spektaklem było bardzo duże, wiele osób niestety nie mogło już wejść na salę z powodu braku miejsc i gdyby nie fakt, że zarówno dzieci, jak i rodzice byli już bardzo zmęczeni naszym stacjonarnym turnee, przedstawienie moglibyśmy zagrać jeszcze kilka razy.

Wszystkim za wspólną pracę i zabawę bardzo dziękujemy i zapraszamy na kolejne artystyczne wydarzenia.

W widowisku udział wzięli:
Aktorzy z sekcji teatralnej: Kornel Romański, Michał Kaźmierczak, Ignacy Skawiński, Klaudia Prabucka, Paweł Godlewski
Wokaliści: Natalia Syska, Amanda Trzcińska, MAŁE STUDIO WOKALNE
Instrumentaliści: Maciej Sadowski, Bartek Kiszkarewicz, Patrycja Sarzała
Pary taneczne: Aleksandra Janicka i Bartosz Bolewicz, Anna Wesołowska i Kamil Tybińkowski, Aurelia Bułczyńska i Andrzej Witek, Katarzyna Grażewicz i Radosław Słupski
Zespoły: "MAŁY DIABAZ", "DIABAZ", "MAŁY RYTMIK", "RYTMIK", "RYTM", "MŁODSZAKI", "ONE STEP"

GALERIA PREMIERY 2014

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%