Zamknij

Recepcjonista/ka

Nr oferty: StPr/23/0012Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: J. Piłsudskiego 15-19, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: - przyjmowanie rezerwacji - obsługa gości hotelowych, - obsługa urządzeń biurowych, - prace porządkowe. -przygotowywanie śniadań - wystawianie rachunkó
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 15.01.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Język:
    • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Allea Fashion Studio Sp. z o.o.Drawsko Pomorskie
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Starogrodzka 9, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorsk
      Osoba do kontaktu: Marta Książek
      Numer telefonu: 943636728
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowania
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Pomoc w przygotowaniu materiałów na posiedzenia Zarządu Powiatu, prowadzeniu rejestru uchwał Zarządu, sporządzaniu sprawozdań z prac Zarządu, pomoc w prowadzeniu archiwum zakładowego
      StPr/23/0095
      data rozpoczęcia pracy od 05.02.2023
      wynagrodzenie od od 3 500 do 3 600 PLN

      Wykonywanie czynności związanych z zadaniami Wydziału Ubezpieczeń i Składek
      StPr/23/0081
      data rozpoczęcia pracy od 01.03.2023
      wynagrodzenie od 1 565 PLN

      Utrzymanie porządku i czystości w Parku Chopina, konserwacja urządzeń w Parku Chopina i inne proste prace naprawcze
      StPr/23/0093
      data rozpoczęcia pracy od 17.02.2023
      wynagrodzenie od od 3 600 PLN

      Przygotowywanie i prowadzenie zajęć plastyki dla wszystkich grup wiekowych, organizacje wystaw, przygotowywanie do konkursów, przygotowywanie dekoracji, materiałów promocyjnych
      StPr/23/0104
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Wykonywanie wierceń i sondowań geologicznych.
      StPr/23/0091
      data rozpoczęcia pracy od 10.02.2023
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Obsługa klienta, dbanie o stanowisko pracy
      StPr/23/0049

      Wyrób i montaż form, szalunków, zbrojenia i wyrobów betonowych zgodnie z dokumentacją techniczną.
      StPr/23/0075
      data rozpoczęcia pracy od 06.02.2023

      Prace porządkowe, sprzątanie pomieszczeń w pensjonacie
      StPr/23/0076
      data rozpoczęcia pracy od 01.02.2023
      wynagrodzenie od od 4 012,8 PLN

      Instalacja i naprawa sprzętu informatycznego u klientów firm.
      StPr/23/0077
      wynagrodzenie od od 7 000 PLN

      Montaż rozdzielni elektrycznych, rozprowadzanie kabli
      StPr/23/0040
      wynagrodzenie od od 3 490 do 6 000 PLN