Zamknij
REKLAMA

Budowa Hossoland z dużym rozmachem

14.19, 23.11.2022 . Aktualizacja: 15.43, 09.01.2023
Skomentuj Redakcja

W pobliżu Brojec pod Gryficami trwają prace budowlane na terenie powstającego Tematycznego Parku Rozrywki Hossoland. Tempo i rozmach prowadzonych działań robią wrażenie. To będzie pierwsze tego typu miejsce w północno-zachodniej części kraju.

Budowa idzie pełną parą

Działania na placu budowy o powierzchni czterdziestu hektarów prowadzone są z dużym rozmachem. Obecnie na terenie inwestycji Grupy Hosso trwają prace związane z fundamentowaniem, niwelacją i stabilizacją gruntu oraz kształtowaniem zbiorników wodnych. Wykonywane są płyty fundamentowe oraz konstrukcje stalowe pod skały, które będą charakterystyczne dla parku. – Prace na terenie, na którym powstaje Tematyczny Park Rozrywki Hossoland, przebiegają zgodnie z zaplanowanym harmonogramem – mówi Hrayr Hovsepyan, prezes Grupy Hosso. – Jesteśmy zadowoleni z tego, w jakim tempie idziemy do przodu. Przed nami jeszcze dużo pracy, ale muszę przyznać, że z optymizmem patrzymy w przyszłość – dodaje.

Emocje na światowym poziomie

Na odwiedzających park czekać będą między innymi baśniowe krainy tematyczne, ekstremalne rollercoastery, karuzele, pokazy magii. Każdy, niezależnie od wieku, znajdzie tu rozrywkę dla siebie. W Tematycznym Parku Rozrywki Hossoland planowanych jest ponad 50 atrakcji na światowym poziomie. Na terenie parku inwestor przygotowuje 6000 miejsc parkingowych. Cały projekt powstaje we współpracy z uznanymi firmami projektowymi, które mają ogromne doświadczenie w budowie największych parków rozrywki na świecie. Otwarcie planowane jest na wiosnę 2024 roku. – Z powodzeniem realizujemy założone cele i harmonogram prac. Wcześniej określony termin otwarcia pozostaje bez zmian – mówi Hrayr Hovsepyan, prezes Grupy Hosso.

Wiele godzin świetnej zabawy

Tak blisko do parku rozrywki mieszkańcy Drawska Pomorskiego jeszcze nie mieli – 72 kilometry trasy do Brojec można pokonać samochodem w niewiele ponad godzinę. To z pewnością sprawi, że wiele osób mieszkających w regionie będzie chciało spędzić czas na świetnej zabawie, jaką zapewnią atrakcje w parku Hossoland. – Mieszkańcy tej części Polski zawsze musieli odbyć daleką podróż, żeby móc bawić się w parkach rozrywki – mówi Karen Hovsepyan, wiceprezes Grupy Hosso. – Teraz będą mieli okazję do tego, żeby aktywnie spędzić weekend bez potrzeby wyruszania w kilkudniowe podróże po kraju – dodaje.

[ZT]5801[/ZT]

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%