Zamknij
REKLAMA

Rowerami przez poligon - RELACJA

08.30, 07.08.2014 Aktualizacja: 11.55, 20.08.2014
Skomentuj
REKLAMA
W dniu 13 br odbył się rajd pn. "Rowerowy Poligon", organizowany przez drawski oddział PTTK oraz Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim. Rajd tradycyjnie rozpoczął się wspólnym zdjęciem przy czołgach i instruktażem o warunkach bezpieczeństwa na trasie, a szczególnie na terenie poligonu wojskowego.

Rowerami przez poligon

W dniu 13 br odbył się rajd pn. "Rowerowy Poligon", organizowany przez drawski oddział PTTK oraz Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim.

Rajd tradycyjnie rozpoczął się wspólnym zdjęciem przy czołgach i instruktażem o warunkach bezpieczeństwa na trasie, a szczególnie na terenie poligonu wojskowego. Uczestnicy rajdu udali się do Oleszna, gdzie po odebraniu zezwolenia wjechali na poligon. Jadąc drogą asfaltową przez Bucierz w kierunku Jaworzna można było obserwować wyścig pojazdów terenowych oraz infrastrukturę pasa taktycznego i wraki pojazdów. Po dotarciu do miejscowości Głębokie rowerzyści zjechali nad brzeg jeziora, gdzie rozpalono ognisko i upieczono kiełbaski. Posiłek, kąpiel i długa przerwa pozwoliły na zregenerowanie sił po czterdziestokilometrowym etapie. Następnie rajdowcy udali się w dalszą drogę mijając po drodze Suliborz, Studnicę, Ziemsko oraz Oleszno, w którym zaczął padać deszcz. Do Drawska uczestnicy dotarli lekko zmoczeni, ale bardzo zadowoleni. Trasa rajdu wyniosła aż 74 kilometry. Rajd prowadzony był przez Mariusza Ziemeckiego, który odpowiadał także za fotograficzną relację z imprezy.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%