Zamknij
REKLAMA

EKOLOGICZNY SPŁYW KAJAKOWY

10.37, 19.09.2014 Aktualizacja: 19.01, 12.10.2014
Skomentuj
REKLAMA
UWAGA!!! Wszyscy, którym nie jest obojętny stan ochrony otaczającego nas środowiska naturalnego - przyłączcie się do naszej akcji oczyszczania Drawy!
  1. I EKOLOGICZNY SPŁYW KAJAKOWY DRAWĄ
   Z JĘDRKOWYM ZAKOLEM

termin: 11.10.2014r

trasa: Złocieniec - Rzęśnica

 

UWAGA!!! Wszyscy, którym nie jest obojętny stan ochrony otaczającego nas środowiska naturalnego - przyłączcie się do naszej akcji oczyszczania Drawy!

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników natury i aktywnego wypoczynku na naszej Drawie. Tym razem wybieramy na oczyszczanie najbardziej zaniedbany odcinek Drawy: Złocieniec - Rzęśnica i po drodze zamierzamy sprzątnąć jak największą ilość nagromadzonych na rzece śmieci. Jednak pomimo posiadanego sprzętu i środków nie uda to nam się bez Waszej pomocy.

 

ORGANIZATORZY AKCJI:

LGD Partnerstwo Drawy, Jędrkowe Zakole

ECN systemy nurkowe, Boguś Team.

 

Patronat medialny akcji: Magazyn Drawski / www.wdrawskupomorskim.pl

PROGRAM SPŁYWU:

 • godz. 8.15 - zbiórka na przystanku przy ul. Kupieckiej,
 • godz. 8.30 - start pojazdów na miejsce startu spływu w m.Złocieniec (most przy Gospodarstwie Rybackim).
 • godz. 9.00 - instruktaż BHP, podział zadań, rozdanie worków, rękawic, podbieraków, przydział sprzętu pływającego itp.
 • godz. 9.30 - wodowanie - początek spływu
 • godz. 15.00 - zakończenie spływu na moście w m. Rzęśnica (odbiór grupy i zgromadzenie na wyznaczonym miejscu zebranych śmieci)
 • od godz. 15.30 - sukcesywnie - transport uczestników na poczęstunek w Jędrkowej Przystani w Drawsku Pom.
 • godz. 16.00 - gorący poczęstunek na Jędrkowej Przystani w Drawsku Pom. (w przypadku niesprzyjającej pogody poczęstunek na Jędrkowym Zakolu w Mielenku Dr. - transport zapewnia organizator).

 

Zapewniamy:

 • transport z miejsca zbiórki na miejsce startu oraz powrotny po zakończeniu spływu, sprzęt pływający, worki na śmieci, rękawice, gorący poczęstunek po zakończeniu akcji oraz objęcie ubezpieczeniem NNW (warunek podanie do zgłoszenia danych - imię, nazwisko, PESEL):

 

UWAGA!!! Nie ponosisz żadnych kosztów poza dojazdem na miejsce zbiórki/startu!
a dla najbardziej zaangażowanych mamy atrakcyjne nagrody

 

Pamiętajcie !!! - na trasie czeka nas zapewne wiele niespodzianek, zabierzcie ze sobą coś do wytarcia i na przebranie w przypadku skąpania - na tym odcinku brak jest możliwości dotarcia do grupy na trasie. Zapewniamy gorącą kawę, herbatę i możliwość ogrzania się przy ognisku zaraz po dotarciu do miejsca zakończenia spływu, a stamtąd transport na miejsce poczęstunku.

Zapowiada się świetna zabawa, na której nie może zabraknąć Ciebie i Twoich przyjaciół !!! Powiadom swoich znajomych. Ilość miejsc ograniczona, zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie i mailowo.

Zapraszamy wszystkich chętnych do przyłączenia się do naszej akcji. Zgłoszenia pod nr:

W przypadku bardzo niekorzystnych warunków atmosferycznych w planowanym terminie, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do przeplanowania akcji na inny termin, o czym powiadomią wszystkich zgłoszonych uczestników.

AKTUALIZACJA!

Mamy kolejnego sponsora na naszą akcję oczyszczania Drawy.

CENTRUM NURKOWE PRO DIVERS ufundowało do wylosowania wśród uczestników 5szt kuponów na INTRO NURKOWE, które obejmuje krótkie wprowadzenie do nurkowania oraz 20 minutowe nurkowanie z instruktorem w jeziorze Ińsko. Termin do ustalenia indywidualnie ze szczęśliwcem któremu uda się je wylosować.

Serdeczne podziękowania od organizatorów za ten gest. Zapraszamy do naszej akcji wszystkich chętnych - w imieniu organizatorów Jędrek

AKTUALIZACJA !

Informacja z dnia 30.09.2014 UWAGA!!!
Mamy kolejnego sponsora na naszą akcję oczyszczania Drawy.

CENTRUM NURKOWE PRO DIVERS ufundowało do wylosowania wśród uczestników 5szt kuponów na INTRO NURKOWE, które obejmuje krótkie wprowadzenie do nurkowania oraz 20 minutowe nurkowanie z instruktorem w jeziorze Ińsko. Termin do ustalenia indywidualnie ze szczęśliwcem któremu uda się je wylosować.

Serdeczne podziękowania od organizatorów za ten gest. Zapraszamy do naszej akcji wszystkich chętnych - w imieniu organizatorów Jędrek.


Informacja z dnia 03.10.2014r. UWAGA!!!
Mamy kolejne nagrody do wylosowania wśród uczestników naszego Spływu Ekologicznego Drawą.

Fundatorem nagród jest ECN Systemy Nurkowe z Drawska Pomorskiego. Poniżej przedstawiam listę nagród dla uczestników I Eko Spływu Drawą -:)

A. Dwa zestawy maska fajka firmy Beuchat.

B. Trzy czapki neoprenowe Neo Beanie firmy Bare - Neo Beanie Bare czapka wykonana z 2mm elastycznego neoprenu. Idealne rozwiązanie dla osób aktywnie uprawiających sporty wodne oraz dla morsów. Tradycyjne czapki po założeniu na mokrą głowę nie zatrzymują ciepła. Czapka Neo Beanie Bare dzięki zastosowaniu neoprenu doskonale zabezpiecza głowę i uszy, a co najważniejsze ubrana na mokrą głowę zatrzymuje ciepło. Link do strony:
http://www.bare.pl/katalog-produktow/neo-beanie-neoprenowa-czapka-bare.html

C. Rękawiczki Lavacore

D. Skarpety Lavacore

Opis Lavacore Co to takiego Lavacore - Najnowsza Technologia - Mokro czy sucho, gorąco czy zimno Lavacore pomaga kontrolować dłużej twoją temperaturę wewnętrzną ,a kiedy jest mokry zachowuje neutralną pływalność. Warstwa wewnętrzna Lavacore jest zbudowana z miękkiego fleesu, który w połączeniu ze streczem jest rozciągliwy w czterech kierunkach. Dzięki temu można osiągnąć maksymalny komfort, termikę, lekką wagę i funkcjonalność. Powyższe cechy powodują że polytherm staje się prawdziwym liderem pomiędzy sztucznie wyprodukowanymi materiałami na potrzeby sportów wodnych i nie tylko. Mokro czy sucho, gorąco czy zimno, polytherm pomaga kontrolować twoją temperaturę wewnętrzną o wiele dłużej, a kiedy jest mokry zachowuje neutralną pływalność, która jest podstawową cechą dla nurków, kajakarzy oraz wszystkich innych entuzjastów sportów wodnych. link do strony
http://www.lavacoreinternational.com/products/accessories/ Serdecznie dziękuję za ten gest

Informacja z dnia 04.10.2014r Ale super!!!
Mamy kolejnego sponsora na podarunki do wylosowania wśród uczestników naszego Spływu Ekologicznego Drawą. Teraz do puli dokładamy:

- 12 szt saperek turystycznych,
- 12 szt kompasów turystycznych
- 12 szt survivalowych kart życia

MENU OGNISKA:

Bigos, żurek, grochowa, pierogi (ruskie i z mięsem) kiełbaska, smalec ze skwarami, masło czosnkowe, pieczywo, kawa, herbata, ciasto, ketchup, musztarda.

Hurra!!! Do uczestników sobotniego ecospływu Drawą - właśnie przyjechał kurier z następną paczką, a w niej kolejne nagrody do wylosowania wśród tych co będą nam pomagali w sobotę oczyszczać rzekę:
- 12 noży wędkarskich
- 12 krzesiw survivalowych do rozniecania ognia
- 2 latarki turystyczne na dynamo
A to wszystko dla Was, tylko pomóżcie mi sprzątnąć to śmietnisko w rzece


W imieniu organizatorów dziękuję i dalej zapraszam chętnych do naszej akcji - Jędrek
 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY :)

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%