Zamknij
REKLAMA

Wypożyczalnia rowerów już działa!

11.54, 14.05.2021 Urząd Miejski w Drawsku Pomorskim Aktualizacja: 12.11, 14.05.2021
Skomentuj
REKLAMA
W tym roku po raz kolejny będzie można korzystać z drawskiej wypożyczalni rowerów znajdującej się w Parku Chopina (boisko Orlik). W tym roku po raz kolejny będzie można korzystać z drawskiej wypożyczalni rowerów znajdującej się w Parku Chopina (boisko Orlik). Chcąc wypożyczyć rower powinniśmy jednak zastosować się do nowych zasad użytkowania sprzętu związanych z wciąż trwającą epidemią koronawirusa.

Zapraszamy codziennie w godzinach od 10.00 do 18.00.

Do dyspozycji rowerzystów oddanych zostaje 14 różnorodnych rowerów dostosowanych do potrzeb zarówno dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych, przyczepka rowerowa, fotelik rowerowy oraz kamizelki odblaskowe. Wypożyczanie będzie się odbywało na takich samych zasadach, jak w roku ubiegłym.Cennik za wypożyczenie rowerów pozostaje bez zmian. Każda godzina wypożyczenia roweru kosztuje 5 zł, ale jeśli chcemy go wypożyczyć na całą dobę, to musimy się liczyć z wydatkiem 15 złotych. Jest też możliwość wypożyczenia pakietu rowerów. Dwa jednocześnie wypożyczone rowery to 12 złotych za sztukę, a trzy i więcej 10 zł za sztukę. Można również wypożyczyć przyczepkę rowerową, fotelik i kamizelki odblaskowe. Dokładne koszty wypożyczenia sprzętu znajdziecie Państwo w cenniku.

Wypożyczający ponosi pełną odpowiedzialność za rower i wypożyczone wraz z nim akcesoria oraz za szkody powstałe w czasie użytkowania. Przed wypożyczeniem sprzętu należy się zapoznać z wytycznymi wypożyczalni, podpisać umowę i uiścić opłatę. Więcej szczegółów dotyczących zasad wypożyczenia i zwrotu sprzętu znajduje się w regulaminie wypożyczalni.Rezerwacji dokonać można także dzwoniąc pod numer telefonu: 722 131 227(Urząd Miejski w Drawsku Pomorskim)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%