Zamknij
REKLAMA

Harcerze z ZPET w Bobrowie na biwaku

08.48, 22.06.2021 Powiat Drawski Aktualizacja: 09.33, 14.05.2022
Skomentuj
REKLAMA
W dniach 11-13 czerwca br., Wielopoziomowa Drużyna Harcerska Nieprzetartego Szlaku 16 Azymut, która działa przy Zespole Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie, uczestniczyła w biwaku harcerskim w Pustkowie.W dniach 11-13 czerwca br., Wielopoziomowa Drużyna Harcerska Nieprzetartego Szlaku 16 Azymut, która działa przy Zespole Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie, uczestniczyła w biwaku harcerskim w Pustkowie. Razem z 27WDH Pestki ze Złocieńca oraz z 8 WDH Ogniki z Drawska Pomorskiego rozwijali i zdobywali kolejne umiejętności harcerskie.

Druhowie poznali budowę aparatu i rodzaje fotografii, nauczyli się bezpiecznie korzystać z sieci internetowej, aplikacji na telefon i gier edukacyjnych.

Ważnym punktem aktywności było zapoznanie się z apteczką pierwszej pomocy i zasadami opatrywania ran i skaleczeń.
Dzięki temu zdobyto sprawności: fotoamatora, internauty, higienisty. Istotne było zdobycie sprawności kuchcika - w ramach tego zadania został przygotowany obiad dla 40 harcerzy.

Niektórzy druhowie mieli okazję złożyć swoje przyrzeczenia harcerskie. Podziękowania należą się Stowarzyszeniu na rzecz dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną "AMALA", które dofinansowało wyjazd. Czuwaj!(Powiat Drawski)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%