Zamknij
REKLAMA

Bezpieczne wakacje nad jeziorem Okra

12.18, 19.07.2021 Urząd Miejski w Drawsku Pomorskim Aktualizacja: 12.22, 03.08.2021
Skomentuj
REKLAMA
17 lipca 2021 roku na plaży miejskiej nad jeziorem Okra w Drawsku Pomorskim odbyło się wydarzenie "Bezpieczne wakacje Drawsko Pomorskie 2021" zorganizowane przez Urząd Miejski w Drawsku Pomorskim wspólnie z zaproszonymi instytucjami i stowarzyszeniami.17 lipca 2021 roku na plaży miejskiej nad jeziorem Okra w Drawsku Pomorskim odbyło się wydarzenie "Bezpieczne wakacje Drawsko Pomorskie 2021" zorganizowane przez Urząd Miejski w Drawsku Pomorskim wspólnie z zaproszonymi instytucjami i stowarzyszeniami.

Na plaży przygotowano różnorodne atrakcje, które miały na celu poszerzenie wiedzy na temat bezpieczeństwa w czasie wakacji. Wszystkich obecnych na plaży miejskiej powitał Burmistrz Drawska Pomorskiego Krzysztof Czerwiński.

W czasie trwania wydarzenia, ratownicy WOPR przeprowadzili rozmaite konkurencje w postaci np. przeciągania liny, w których uczestnicy mogli wygrać atrakcyjne nagrody. Osoby chętne miały także możliwość ze skorzystania z przejażdżki motorówką WOPR po jeziorze Okra.

Ponadto Państwowa Powiatowa Komenda Straży Pożarnej w Drawsku Pomorskim wraz z Komendą Powiatową Policji w Drawsku Pomorskim i Stowarzyszeniem "Żarek" przeprowadzili symulację akcji ratunkowej nad wodą. W czasie prowadzenia działań, lektor omawiał kroki podjęte przez ratowników. Obecnym na plaży temat bezpieczeństwa podczas wakacji przybliżyli również przedstawiciele Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.

Atrakcje dla najmłodszych zapewnił Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim w postaci malowania twarzy oraz skręcania balonów. Oprawę muzyczną wydarzenia zapewnili dj-e z projektu DEEP SESJE.(Urząd Miejski w Drawsku Pomorskim)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%