Zamknij
REKLAMA

Grupa robocza z Powiatu Drawskiego do spraw turystyki w Estonii

11.57, 19.10.2022 Powiat Drawski Aktualizacja: 22.02, 07.11.2022
Skomentuj Powiat Drawski
REKLAMA

W dniach 13 - 17 października br. w Estonii odbyło się kolejne spotkanie grup roboczych projektu turystycznego prowadzonego przez partnerów z Niemiec, Estonii i Polski.


Stronę polską podczas wizyty reprezentowali: starosta Stanisław Cybula, przewodnicząca Rady Powiatu Drawskiego Urszula Ptak, sekretarz Katarzyna Szlońska - Getka oraz Agnieszka Brzeźniakiewicz - naczelnik Wydziału Rozwoju i Promocji Powiatu. Było to już trzecie spotkanie grup roboczych - pierwsze odbyło się w Bad Segebergu w dniach 28 - 31.10.2019r., kolejne zaś miało miejsce w naszym powiecie w dniach 25 - 28.04.2022 r.

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Wizyta była okazją do podsumowania dotychczasowych działań w projekcie. Podczas warsztatów ich uczestnicy omówili wyniki ankiet dotyczących preferencji turystycznych, przeprowadzonych na terenie trzech partnerskich powiatów. W trakcie wizyty przedstawiciele Powiatu Drawskiego wzięli udział w konferencji "Praca z człowiekiem", zwiedzili m.in. Centrum Przyrodnicze Kiidjärve, Dom Kracji w miejscowości Räpina oraz atrakcje miasta Tartu.

Gospodarzem kolejnego spotkania, które odbędzie się w marcu przyszłego roku, będzie powiat Segeberg.

O postępach w pracach projektowych informować będziemy na bieżąco.

(Powiat Drawski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%