Zamknij

Pierwsze strzelanie - zawody strzeleckie

21.05, 04.03.2014 Aktualizacja: 21.06, 04.03.2014
Skomentuj
REKLAMA
Ośrodek Sportu i Rekreacji zgodnie z programem sportowo -rekreacyjnym przygotowanym dla dzieci i młodzieży na czas ferii, przeprowadził w dniu 20.02.2014 zawody strzeleckie.Turniej odbył się na zarządzanej przez OSiR strzelnicy sportowej przy ul. Sportowej.

Ośrodek Sportu i Rekreacji zgodnie z programem sportowo -rekreacyjnym  przygotowanym  dla dzieci i młodzieży na czas ferii,  przeprowadził w dniu 20.02.2014  zawody strzeleckie.Turniej odbył się na zarządzanej przez OSiR strzelnicy sportowej przy ul. Sportowej.Dla większości uczestników była to pierwsza wizyta na tym nowym złocienieckim obiekcie jak również pierwsze trzymanie broni i oddanie strzałów do tarczy.

Po wstępnym instruktażu z zasad zachowania się na strzelnicy i zasad bezpiecznego posługiwania się bronią przystąpiono do zawodów.Uczestnicy wykonywali strzały  z wolnej ręki  z pozycji stojącej do umieszczonej tarczy która znajdowała się w odległości  20 m. W zawodach rywalizowały dziewczyny razem z chłopakami.Po oddaniu serii strzałów przez uczestniczki i uczestników zliczono punkty zdobyte przez nich. Po podliczeniu oczek  najlepszym strzelcem okazał się Mateusz Kuzio który jednym punktem pokonał Aleksandrę Wiszniewską a na   trzecim  miejscu uplasowała się Wiktoria Senkowska.Za zajęcie trzech czołowych miejsc zawodnik i zawodniczki otrzymali okolicznościowe medale i upominki ufundowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.Ponadto cała trójka dostała zaproszenie od prezesa klubu strzeleckiego "Cel" pana Krzysztofa Waneckiego do udziału w  najbliższych zawodach strzeleckich które odbędą się 08.03.2014 r.Na zakończenie turnieju organizator przygotował ognisko przy którym można było sie zagrzać i upiec kiełbaskę.

Wyniki zawodów;

1.m Mateusz Kuzio 85 pkt
2.m Aleksandra Wiszniewska 84 pkt
3.m Wiktoria Senkowska 73 pkt
4.m Marcin Kowalczyk  68 pkt
5.m Wiktoria Ingram 67 pkt
6.m Matylda Dykier 66 pkt
7-8.m Karolina Wiszniewska, Wiktor Disterhoft 65 pkt
9.m Paulina Wojdyła  61 pkt
10.m Natalia Dudek 58 pkt
11-12.m Julia Szyszczakiewicz,Karolina Wojdyła  57 pkt
13. m Ola Ratajska 9 pkt

info

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%