Zamknij

Pierwszy start Rufian

21:41, 15.01.2023 Stowarzyszenia Sportów Siłowych Rufian Jankowo Aktualizacja: 21:48, 15.01.2023
Skomentuj Zdjęcia: SSS Rufian Jankowo Zdjęcia: SSS Rufian Jankowo

Pierwsze starty w nowym roku reprezentanci Stowarzyszenia Sportów Siłowych Rufian maja już za sobą. W dniu 08 stycznia 2023 roku w Jarocinie odbyły się  zawody w wyciskaniu sztangi leżąc. Zawodnik S.S.S. Rufian Jankowo Leszek Pasieka rywalizował  w kategorii weteran powyżej 50 lat i po bardzo wyrównanej walce zajął II miejsce z wynikiem 170 kg .

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Tydzień później 14 stycznia w Wałczu z okazji szóstej rocznicy powstania FITNESS PULS CLUB odbyły się zawody w siłowaniu na prawą rękę w kategorii Open.  Na imprezie nie zabrakło również reprezentantów S.S.S. Rufian Jankowo w osobach Karol Frąckowiak i Mariusz Rufkiewicz. Zawody sędziował Mistrz Europy Kacper Sinica a konferansjerem zawodów był Mariusz Rufkiewicz. Po wylosowaniu numeru startowego zawodnicy walczyli w systemie do dwóch przegranych. Karol Frąckowiak z teamu Rufian do finału wszedł koncertowo, wszystkie swoje walki wygrał w bardzo dobrym stylu. W finale zmierzył się gigantem ważącym ponad 140 kg i pomimo heroicznej walki musiał uznać wyższość rywala. W klasyfikacji końcowej Karol Frąckowiak zajął II miejsce

(Stowarzyszenia Sportów Siłowych Rufian Jankowo)