Fotorelacje

Zamknij
18:07, 22.11.2022

1 Pomorska Brygada Logistyczna jako pierwsza jednostka w Polsce testuje w realnym działaniu System Symulacji Laserowej GAMER, który wchodzi na użytek do Sił Zbrojnych.

System szkoleniowy typu GAMER zaliczany jest do kategorii symulacji rzeczywistej. Kompleksowy System Symulacji Pola Walki (KSSPW) przewidziany jest do instalacji na terenie Centrum Szkolenia Bojowego w Drawsku, zaś w Żaganiu, Orzyszu, Wędrzynie i Nowej Dębie żołnierze wykorzystywać będą Laserowe Symulatory Strzelań (LSS).

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Ogień w saunie
zobacz fotorelację
Procesja Bożego Ciała w Drawsku Pomorskim
zobacz fotorelację
80 lat Drawskiego Poligonu
zobacz fotorelację
Złocieniec. Strażacy wynieśli 3 osoby
zobacz fotorelację
IPN w Kaliszu Pomorskim
zobacz fotorelację
Medale dla MUKS OYAMA
zobacz fotorelację
[DW 163] Osobówką w cysternę
zobacz fotorelację
Mój Ogród 2026
zobacz fotorelację
Dachowania w regionie
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wdrawskupomorskim.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz