Zamknij

Sprzątaczka

Nr oferty: StPr/24/0713Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: usuwanie wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, odpadów, czyszczenie podług i innych powierzchni zgodnie z wyznaczonymi standarami i metodami, dbanie i czyszczenie używanego sprzętu, wymiana i uzupełnianie przedmiotów użytkowych gości hotelu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 15.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Starogrodzka 9, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorsk
      Osoba do kontaktu: Marta Książek
      Numer telefonu: 943636728
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Kierowanie autem dostawczym, naprawa pojazdów
      StPr/24/0739
      data rozpoczęcia pracy od 25.10.2024
      wynagrodzenie od od 6 500 PLN

      Obsługa klienta, wydawanie pojazdów i przyczep, sporządzanie dokumentacji
      StPr/24/0740
      wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

      Sprzątanie i zapewniene optymalnego stanu sanitarno-higienicznego w pokojach, uzupełnianie środków higieny osobistej, czyszczenie sprzętu firmowego.
      StPr/24/0730
      data rozpoczęcia pracy od 22.10.2024

      Sprzątanie i zapewnienie optymalnego stanu sanitarno-higienicznego w pokojach, uzupełnianie środków higieny osobistej, czyszczenie sprzętu firmowego.
      StPr/24/0729
      data rozpoczęcia pracy od 21.10.2024

      Udzielenie pomocy rodzinom w poprawie ich sytuacji życiowej, prowadzenie dokumentacji dot. pracy z rodzinom, udzielanie pomocy rodzinom w rozwiązywaniu problemów
      StPr/24/0753
      data rozpoczęcia pracy od 06.11.2024
      wynagrodzenie od od 5 200 PLN

      Sprzedawanie klientom biletów, przedstawianie zainteresowanym repertuaru kina, obsługa programu komputerowego do rezerwacji biletów, sporządzanie raportów kasowych, obsługa klienta, zbieranie zamówień, obsługa kasy fiskalnej, układanie i uzupełnianie towaru, utrzymanie czystości w kawiarni
      StPr/24/0743
      data rozpoczęcia pracy od 16.10.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Specjalizuje się w szeroko pojętych pracach budowlanych i remontowo-budowlanych. Dbanie o porządek, stan maszyn,narzędzi, sprzętu
      StPr/24/0745
      data rozpoczęcia pracy od 15.10.2024

      przygotowanie warzyw, mięsa, sosów, przyjmowanie dosta, sporzadzanie list z zapotrzebowaniem
      StPr/24/0709
      data rozpoczęcia pracy od 01.11.2024

      usuwanie wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, odpadów, czyszczenie podług i innych powierzchni zgodnie z wyznaczonymi standarami i metodami, dbanie i czyszczenie używanego sprzętu, wymiana i uzupełnianie przedmiotów użytkowych gości hotelu
      StPr/24/0713

      Prace ogólnobudowlane
      StPr/24/0700
      data rozpoczęcia pracy od 10.10.2024