Zamknij
REKLAMA

Spłynęli nocą

16.21, 19.06.2014 Aktualizacja: 07.25, 13.07.2014
Skomentuj
REKLAMA
W nocy z 14 na 15 czerwca odbył się Nocny Spływ Kajakowy, zorganizowany przez Starostwo Powiatowe oraz Land Rover Club w ramach Cyklu Imprez Terenowych.

W nocy z 14 na 15 czerwca odbył się Nocny Spływ Kajakowy, zorganizowany przez Starostwo Powiatowe oraz Land Rover Club  w ramach Cyklu Imprez Terenowych.

Dwudziestu siedmiu śmiałków (z Drawska Pomorskiego, Złocieńca, Czaplinka, Wierzchowa oraz Gudowa) stawiło się o 20.00 na przystanku autobusowym przy ulicy Kupieckiej w Drawsku Pomorskim, a stamtąd przetransportowani zostali na most na trasie Karwice - Sienica. Tam, po krótkiej odprawie przeprowadzonej przez ratowników WOPR, rozpoczęto spływ. Wszyscy kajakarze zaopatrzeni byli w latarki czołowe, więc po zapadnięciu zmroku nie było większych problemów
z przebyciem dziesięciokilometrowej trasy. Pogoda sprawiła przyjemną niespodziankę - było dość ciepło, bezwietrznie, a księżyc w pełni oświetlał drogę. Kajakarze zdecydowali się na tylko jeden krótki postój na tzw. "polanie poznańskiej". Pomimo wielu przeszkód (zwalonych drzew, zwisających gałęzi oraz wystających kłód) obyło się bez wywrotek, a nawet jeśli któryś z uczestników przemoczył ubranie, to można było się wysuszyć przy rozpalonym po zakończeniu spływu ognisku. Pomysł na nocny spływ okazał się trafiony, gdyż wszyscy zdecydowanie zadeklarowali udział w kolejnym,
z zastrzeżeniem, aby następnym razem wybrać dłuższą trasę.

Kolejna impreza terenowa - Mistrzostwa w Chodzeniu po Drawie, odbędzie się w sierpniu, a
w międzyczasie zapraszamy na szereg rajdów pieszych i rowerowych organizowanych przez drawski oddział PTTK wraz ze Starostwem Powiatowym oraz Urzędem Miejskim w Drawsku Pomorskim. Kalendarz Imprez Turystycznych można pobrać wchodząc w poniższy link:

http://www.powiatdrawski.pl/pl/menu-lewa-strona/kalendarz-imprez/

INFO

 

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%