Zamknij
REKLAMA

Piknik offroadowy

09.12, 17.11.2014 Aktualizacja: 12.09, 18.11.2014
Skomentuj
REKLAMA
W dniu 15.11.2014 r Stowarzyszenie 4x4 Drawsko Pom. zorganizowało dla Ośrodka Wspierania Dziecka i Rodziny z Drawska Pom. i Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Drawsku Pom. piknik offroadowy.

W dniu 15 listopada 2014 r. odbył się Integracyjny Rajd Rodzinny zorganizowany przez Stowarzyszenie 4x4 w ramach realizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Drawsku Pomorskim projektu "Schematom STOP! Wspólne działania instytucji pomocy społecznej i instytucji rynku pracy - pilotaż".

W imprezie udział wzięły rodziny uczestniczące w projekcie, członkowie Mobilnej Grupy Interdyscyplinarnej, członkowie Powiatowego Zespołu Koordynującego Współpracę oraz dzieci z Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Drawsku Pomorskim.

Uczestnicy Rajdu przeżyli dzień pełen wrażeń. Poprzez rajdowe wyprawy terenowe po torze, przejażdżki policyjnym quadem, konkursy z przeciąganiem liny i skokami w workach, po drużynową zabawę w paintball. Atrakcją był również zorganizowany przez Powiatową Straż Pożarną pokaz ratownictwa podczas symulowanego wypadku.

Nie straszny był nikomu chłód listopadowy. Ciepłe napoje, kiełbaski pieczone nad ogniskiem oraz inne pysznie przygotowane posiłki pozwoliły się rozgrzać największym zmarźluchom. Był to czas dla rodziny, czas na wspólne zabawy i wyzwania, czas przełamywania własnych lęków, czas łamania schematów. Taka forma spędzania czasu wolnego pozwala na integrację rodzin ze środowiskiem, zapoznanie z innymi formami spędzania czasu wolnego, a co najważniejsze budowanie więzi rodzinnych.

O atrakcje zadbali członkowie Stowarzyszenia 4x4 Drawsko Pomorskie, policjanci z Powiatowej Komendy Policji w Drawsku Pomorskim, strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej. Nad bezpieczeństwem uczestników Rajdu czuwali medycy ze Stacji Pogotowia Ratunkowego w Drawsku Pomorskim.

Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy.

Tekst Magda Madalińska  Zdjęcia Tomasz Jasyk

 

 

 

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%