Zamknij
REKLAMA

Turystyka w trzech regionach

10.04, 01.05.2022 Powiat Drawski Aktualizacja: 07.20, 14.05.2022
Skomentuj
REKLAMA
W dniach 25.04 - 28.04 br. w powiecie drawskim gościła delegacja z zaprzyjaźnionego powiatu Segeberg w towarzystwie przedstawicieli estońskiego regionu Polva. W dniach 25.04 - 28.04 br. w powiecie drawskim gościła delegacja z zaprzyjaźnionego powiatu Segeberg w towarzystwie przedstawicieli estońskiego regionu Polva.

Powiat Drawski reprezentowany był przez przewodnicząca Rady Powiatu Drawskiego Urszulę Ptak, etatowego członka Zarządu Powiatu Drawskiego Waldemara Włodarczyka, członka Zarządu Powiatu Drawskiego Zbigniewa Dudora, sekretarz powiatu Katarzynę Szlońską - Getkę oraz naczelnika Wydziału Rozwoju i Promocji Agnieszkę Brzeźniakiewicz.

Była to wizyta grupy roboczej projektu mającego na celu przybliżenie mieszkańcom trzech regionów: powiatu drawskiego, powiatu Bad Segeberg oraz regionu Polva ich oferty turystycznej, opracowanej na podstawie przygotowanej przez zespół roboczy ankiety, skierowanej do mieszkańców ww. regionów.

W trakcie pobytu nasi goście odwiedzili Muzeum Baroku oraz Kuźnię Ceramiczną w Siemczynie, spotkali się z Zuzanną Sikorą, która prowadzi w Stawnie "Izbę pod Kasztanem" oraz zwiedzili najciekawsze zakątki Złocieńca, po których oprowadził ich Sebastian Kuropatnicki, kierownik Referatu Promocji i Rozwoju Gospodarczego w złocienieckim Urzędzie Miejskim.

(Powiat Drawski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%