Zamknij
REKLAMA

CBA w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie

17.14, 06.04.2022 Aktualizacja: 07.45, 14.05.2022
Skomentuj
REKLAMA
Przedmiotem prowadzonego śledztwa są nieprawidłowości w udzielanych dotacjach przez Zachodniopomorski Urząd MarszałkowskiW wielowątkowym śledztwie prowadzonym przez Delegaturę CBA w Szczecinie pod nadzorem Prokuratury Regionalnej w Szczecinie dotyczącym m.in. przestępstw korupcyjnych, oszustw i zakłócenia przetargu publicznego przeszukano wczoraj kilkanaście lokalizacji. Czynności miały miejsce m.in. w siedzibie Zachodniopomorskiego Urzędu Marszałkowskiego i jego biurach oraz w siedzibach podmiotów gospodarczych i organizacjach społecznych, a także w miejscach zamieszkania urzędników samorządowych i lokalnych przedsiębiorców.

Przedmiotem prowadzonego śledztwa są nieprawidłowości w udzielanych dotacjach przez Zachodniopomorski Urząd Marszałkowski, w tym pochodzących z Funduszu Europejskiego - udzielonych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego.

W toku prowadzonych czynności zgromadzono obszerny materiał dowodowy, w tym elektroniczne nośniki informacji, które będą poddane oględzinom i szczegółowej analizie. Jest to nowe postępowanie CBA.

W śledztwie planowane są kolejne czynności procesowe i ma ono rozwojowy charakter.

Tekst i zdjęcia: CBA

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%