Zamknij
REKLAMA

Międzynarodowy Dzień Mycia Samochodów

07.22, 19.05.2014 Aktualizacja: 06.09, 20.05.2016
Skomentuj
REKLAMA
Jeśli myjecie swój samochód przynajmniej od czasu do czasu, nie ma na to lepszego dnia w roku niż 19 maja. To właśnie dzisiaj wypada Międzynarodowy Dzień Mycia Samochodów. A po co myć? Choćby ze względów bezpieczeństwa.

Jeśli myjecie swój samochód przynajmniej od czasu do czasu, nie ma na to lepszego dnia w roku niż 19 maja. To właśnie dzisiaj wypada Międzynarodowy Dzień Mycia Samochodów. A po co myć? Choćby ze względów bezpieczeństwa. Brudne światła, lusterka i szyby utrudniają widoczność, a śmieci w kabinie sprzyjają parowaniu okien. Właściwie pielęgnowana karoseria wykazuje ponadto mniejsze skłonności do korozji. I cóż, wygląda lepiej. Ale szeroko pojęte mycie samochodu to także doskonała forma relaksu. Car detailing stał się już niemal sztuką i ma rzesze fanów na całym świecie, również w Polsce (znajdziecie ich m.in. na forum KosmetykaAut.pl).

Jak podaje "Dziennik Gazeta Prawna", w Polsce działa obecnie około 4000 myjni samochodów, a w najbliższych latach przybędą kolejne. Na jedną przypada u nas bowiem około 5000 aut, czyli dwukrotnie więcej niż w Niemczech czy w Wielkiej Brytanii. Poza coraz częściej spotykanymi myjniami bezdotykowymi, trwa moda na samochodowe spa, oferujące kompleksowe usługi pielęgnacji i renowacji karoserii.

W samym Drawsku Pomorskim naliczyliśmy około 7 myjni samochodowych - tych bezdotykowych, małych i średnich ale korzystające z uprawnień usługowych (zarobkowo). I miło nam powiadomić że każda myjnia samochodowa w naszym mieście ma co robić bo na brak klientów nie nażeka żadna z nich... życzymy wszystkiego dobrego.

INFO przygotował Tomasz Jasyk

 

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%