Zamknij
REKLAMA

Lider ODNOWY apeluje do kandydatów!

10.01, 30.10.2014 Aktualizacja: 08.05, 03.11.2014
Skomentuj
REKLAMA
Lider ODNOWY apeluje do kandydatów na burmistrza Czasami dziwne plotki słyszę od niektórych mieszkańców naszej gminy. Mówią na przykład, że "Jermakow to bankrut, który chce się ratować stanowiskiem burmistrza".

MATERIAŁ SPONSOROWANY.

Lider ODNOWY apeluje do kandydatów na burmistrza.

Czasami dziwne plotki słyszę od niektórych mieszkańców naszej gminy. Mówią na przykład, że "Jermakow to bankrut, który chce się ratować stanowiskiem burmistrza".

Czuję się w obowiązku pokazać wszystkim, że nie jestem dłużny gminie Drawsko Pomorskie i skarbowi państwa ani złotówki, ponieważ spłacam swoje zobowiązania podatkowe na czas. Apeluję do pozostałych kandydatów na burmistrza, aby zrobili to samo. Niech za moim przykładem pokażą, czy są rzetelni jako obywatele i podatnicy.

Aktualny burmistrz Drawska Pomorskiego rządzi miastem od 12 lat, otacza go spora grupka ludzi, która od dawna czerpie korzyści ze zbudowanego układu władzy. Póki rządzą, Drawsko Pomorskie nie zmieni się na lepsze. Co mogą zrobić Piotrowi Jermakow? Niewiele, bo nie należę do układu i jestem niezależny finansowo. Burmistrz i jego ludzie staną na głowie, by te wybory wygrać. Oni muszą - bo jeśli spotka ich przegrana, to co zrobią po przegranych wyborach ze sobą? Tym się od nich różnię w pierwszej kolejności: oni muszą - ja chcę i mogę. Jeśli nie uda mi się zwyciężyć, po prostu wrócę do fachu, który od lat przynosi mi godziwe pieniądze i satysfakcję.

Poniżej dokument o niezaleganiu podatku oraz nadpłata :

http://www.wdrawskupomorskim.pl/img/edytor/Moj_folder/Niezaleganie_w_podatkach.pdf

http://www.wdrawskupomorskim.pl/img/edytor/Moj_folder/Nadplata_podatku.pdf

Tekst: Jermak

Sfinansowano ze środków KWW ODNOWA.

(MAGAZYN DRAWSKI NIE ODPOWIADA I NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI za materiały nadesłane przez komitety wyborcze )

 

 

 

 

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%